Фільми онлайн
Червоний воробей (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Червоний воробей (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Червоний воробей (2018)
Після вимушеного закінчення кар'єри через професійну травми Домініка Єгорова і її мати стикаються з похмурим і невизначеним майбутнім. Героїня погоджується стати рекрутом у Школі Горобців, секретної служби, яка навчає унікальних молодих людей використовувати своє тіло і розум в якості небезпечного зброї. Після довгого садистського навчання дівчина перетворюється в самого небезпечного Горобця за всю історію секретної служби. Тепер колишня балерина повинна примирити в собі людини, якою вона була, і силу, якою вона оволоділа, зі своїм власним життям і життям усіх, хто їй дорогий. Зокрема, американського агента ЦРУ, який намагається переконати її, що він єдиний чоловік, з яким вона може довіряти.
 

Дивитися онлайн фільм Червоний воробей (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Червоний воробей (2018)
vod.com.ua © 2018.