Фільми онлайн
Червоний воробей (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Червоний воробей (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Червоний воробей (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Червоний воробей (2018)
Після вимушеного закінчення кар'єри через професійну травми Домініка Єгорова і її мати стикаються з похмурим і невизначеним майбутнім. Героїня погоджується стати рекрутом у Школі Горобців, секретної служби, яка навчає унікальних молодих людей використовувати своє тіло і розум в якості небезпечного зброї. Після довгого садистського навчання дівчина перетворюється в самого небезпечного Горобця за всю історію секретної служби. Тепер колишня балерина повинна примирити в собі людини, якою вона була, і силу, якою вона оволоділа, зі своїм власним життям і життям усіх, хто їй дорогий. Зокрема, американського агента ЦРУ, який намагається переконати її, що він єдиний чоловік, з яким вона може довіряти.
 

Дивитися онлайн фільм Червоний воробей (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Червоний воробей (2018)
vod.com.ua © 2018.