Фільми онлайн
Злам часу (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Злам часу (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Злам часу (2018)
Юна Мег разом з молодшим братом і шкільним приятелем вирішує відправитися на пошуки свого батька, вченого-фізика, який зник у ході наукового експерименту. Знайти його буде не в звичному світі, а у таємничих зламах часу і простору, де поняття щодо реальності і нічому не можна вірити! Вибратися з фантастичних світів і перемогти темряву, яка поширюється по всесвіту, можна, тільки вивчивши себе і прийнявши свої недоліки.
 

Дивитися онлайн фільм Злам часу (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Злам часу (2018)
vod.com.ua © 2018.