Фільми онлайн
Злам часу (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Злам часу (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Злам часу (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Злам часу (2018)
Юна Мег разом з молодшим братом і шкільним приятелем вирішує відправитися на пошуки свого батька, вченого-фізика, який зник у ході наукового експерименту. Знайти його буде не в звичному світі, а у таємничих зламах часу і простору, де поняття щодо реальності і нічому не можна вірити! Вибратися з фантастичних світів і перемогти темряву, яка поширюється по всесвіту, можна, тільки вивчивши себе і прийнявши свої недоліки.
 

Дивитися онлайн фільм Злам часу (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Злам часу (2018)
vod.com.ua © 2018.