Фільми онлайн
Першому гравцеві приготуватися (2018)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Першому гравцеві приготуватися (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Першому гравцеві приготуватися (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Першому гравцеві приготуватися (2018)
Дія фільму відбувається в 2045 році, світ занурюється в хаос і знаходиться на межі колапсу. Люди шукають порятунку в грі OASIS - величезної всесвіту віртуальної реальності. Її творець, геніальний і ексцентричний Джеймс Холлідей, залишає унікальне заповіт. Всі його колосальне стан отримає гравець, першим виявив цифрове «пасхальне яйце», яке мільярдер сховав десь на просторах ОАЅІЅа. Запущений їм квест охоплює весь світ. Абсолютно негероїчну хлопець по імені Уейд Уоттс вирішує взяти участь в змаганні, з головою кидаючись в запаморочливу, що спотворює реальність гонитву за скарбами на фантастичної всесвіту повної загадок, відкриттів і небезпек.
 

Дивитися онлайн фільм Першому гравцеві приготуватися (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Першому гравцеві приготуватися (2018)
vod.com.ua © 2018.