Фільми онлайн
Опівнічне сонце (2018)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Опівнічне сонце (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Опівнічне сонце (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Опівнічне сонце (2018)
Ночами 17-річна Кеті складає красиві пісні під гітару, а вдень вона змушена ховатися в темряві: її ніжна шкіра не виносить сонячного світла. Але одного разу опівночі Кеті знайомиться з Чарлі, веселим хлопцем, з копицею рудого як сонце волосся і чарівною посмішкою. Раптова і пристрасна любов яскравим спалахом осяває життя хворої дівчини. І тепер заради коханого вона готова згоріти в променях світла шаленого почуття.
 

Дивитися онлайн фільм Опівнічне сонце (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Опівнічне сонце (2018)
vod.com.ua © 2018.