Фільми онлайн
Чорна Пантера (2018)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Чорна Пантера (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Чорна Пантера (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Чорна Пантера (2018)
З першого погляду можна вирішити, що Ваканда - звичайна територія дикої Африки, але це не так. Тут, в надрах пустельних земель, ховаються поклади унікального металу, здатного поглинати вібрацію. Багато намагалися дістатися до нього, плюндруючи все на своєму шляху і несучи смерть аборигенам, але кожен раз таємничий дух савани - Чорна Пантера - вставав на захист пригноблених.

Через багато років біда знову приходить в Ваканду, і цього разу ворог заручився підтримкою сучасних технологій. Коли шансів майже не залишається, Т'к. Чалла, молодий принц Ваканды, дізнається, що саме йому належить відродити легенду і продовжити вічну боротьбу, надівши маску Чорної Пантери.
 

Дивитися онлайн фільм Чорна Пантера (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
+11
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Чорна Пантера (2018)
vod.com.ua © 2018.