Фільми онлайн
Tomb Raider: Лара Крофт (2018)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Tomb Raider: Лара Крофт (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Tomb Raider: Лара Крофт (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Tomb Raider: Лара Крофт (2018)
Лара Крофт - досить самостійна дочка ексцентричного шукача пригод, який зник, щойно вона стала підлітком. Тепер їй двадцять один, вона безцільно проживає своє життя, кур'єром розсікаючи на байці по забитим вулицях східного Лондона. Рішуче налаштована пробитися сама, вона відмовляється брати на себе керівництво глобальною імперією батька, настільки ж категорично відкидаючи думку про те, що він дійсно пропав. Чуючи поради про те, що їй потрібно змиритися з цим фактом і жити далі після семи років безплідних пошуків, Лара вже й сама не розуміє, що ж змушує її розплутувати обставини його таємничого зникнення.
 

Дивитися онлайн фільм Tomb Raider: Лара Крофт (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Tomb Raider: Лара Крофт (2018)
vod.com.ua © 2018.