Фільми онлайн
Нічні ігри (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Нічні ігри (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Нічні ігри (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Нічні ігри (2018)
Історія Макса і Енні, які разом з іншими парами щотижня влаштовують так звані «нічні ігри». І ось одного разу харизматичний брат Макса Брукс організовує вечір з розгадування «вбивчого» квесту з «ряженими» головорізами і агентами ФБР. Виходить, викрадення Брукса в той вечір - це розіграш... чи ні?

У підсумку, по мірі того, як шестеро мега-азартних гравців намагаються вирішити заготовлені головоломки і виграти, вони починають усвідомлювати, що і «квест», і Брукс - зовсім не такі, як здаються. Протягом всієї цієї метушливої ночі друзі не раз стрибають вище голови, намагаючись виплутатися з чергової халепи. У грі немає правил, за неї не нараховуються очки, а гравці поняття не мають, кому протистоять. Ця ніч може стати самої запальною в їх житті... або останньої.
 

Дивитися онлайн фільм Нічні ігри (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Нічні ігри (2018)
vod.com.ua © 2018.