Фільми онлайн
Серцеїд (2018)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Серцеїд (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Серцеїд (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Серцеїд (2018)
Красень і ловелас капітан Невіль, вирушаючи в Австрію з армією Наполеона, клянеться своєї коханої щодня писати. Але листів немає, і серце трепетною Полін розбите. Її сестра Елізабет вирішує писати від імені Невиля. Але, пишучи неймовірні подвиги і в кінці кінців з почестями поховавши легендарного героя, вона і не припускає, що одного разу цілком живий і далеко не ідеальний Невіль знову з'явиться у них на порозі.
 

Дивитися онлайн фільм Серцеїд (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Серцеїд (2018)
vod.com.ua © 2018.