Фільми онлайн
Довлатов (2018)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Довлатов (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Довлатов (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Довлатов (2018)
Фільм про кілька днів з життя письменника Сергія Довлатова в Ленінграді початку 70-х років напередодні еміграції його друга, майбутнього лауреата Нобелівської премії Йосипа Бродського. Це круговорот з парадоксальних і смішних ситуацій. Зіткнення з криміналом, світська і літературне життя Ленінграда, кіностудія «Ленфільм», музика, читання віршів, ремесло журналіста, пристрасне бажання придбати для своєї дочки ляльку, яку не дістати ніде.

У низці життєвих колізій, іноді смішних, а іноді пронизливих, глядач відкриває для себе життя тонкого, блискучого, іронічного людини, яка обирає свій творчий шлях, щоб пізніше перетворитися в одного з найпопулярніших російських прозаїків XX століття.
 

Дивитися онлайн фільм Довлатов (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Довлатов (2018)
vod.com.ua © 2018.