Фільми онлайн
Ну, здрастуй, Оксана Соколова! (2018)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ну, здрастуй, Оксана Соколова! (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ну, здрастуй, Оксана Соколова! (2018)
Непроведених актора Іллі нарешті пощастило - з завтрашнього дня його голос буде звучати в ефірі «Чоловічого радіо». Як же не відзначити таку подію! Але вранці новоспечений ведучий не може вимовити ні слова - голос після бурхливої вечірки пропав зовсім. Півгодини до ефіру, прайм-тайм, підписаний контракт - Ілля в паніці... Єдиний вихід - укол в голосові зв'язки. Тільки це, за словами доктора, може врятувати ситуацію. І ось провідний біля мікрофона. Все готово до ефіру. Зворотний відлік. Ілля вітає радіослухачів... жіночим голосом! Ставши заручником безглуздій ситуації, герой йде на все, щоб повернути голос і не упустити свій шанс.
 

Дивитися онлайн фільм Ну, здрастуй, Оксана Соколова! (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ну, здрастуй, Оксана Соколова! (2018)
vod.com.ua © 2018.