Фільми онлайн
Недруги (2017)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Недруги (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Недруги (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Недруги (2017)
Коли на твоїх очах ллється кров, коли ти змушений вбивати, ти перетворюєшся на звіра... Після довгих років війни він дихав злобою, проклинав червоношкірих, в кожному з них він бачив ворога. На кінець війни капітан Блокер отримує наказ доставити на батьківщину в Монтану вмираючого вождя по кличці Жовтий Яструб. В ланцюгах і кайданах він веде сім'ю індіанців через землі, де мешкають ворожі племена і ховаються втікачі злочинці, де за кожним каменем чигає смертельна небезпека. Десь на шляху до загону Блокера пристає збожеволіла від горя вдова, на очах якої команчі вбили її дітей. Ця зустріч змінює все...
 

Дивитися онлайн фільм Недруги (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Недруги (2017)
vod.com.ua © 2018.