Фільми онлайн
Гонка століття (2018)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Гонка століття (2018) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Гонка століття (2018) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Гонка століття (2018)
У 1968 році британський яхтсмен-любитель Дональд Кроухерст, заклавши все своє майно, вирішив здійснити мрію всього життя, зробивши в поодинці ризиковане навколосвітню подорож в рамках регати за приз газети Sunday Times. Незабаром після відплиття він зрозумів, що це змагання йому не виграти, і задумав абсолютно божевільну авантюру.
 

Дивитися онлайн фільм Гонка століття (2018) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Гонка століття (2018)
vod.com.ua © 2018.