Фільми онлайн
Демоны Да Винчи 3 сезон 10 серия
3 сезон - 10 серия
Дивитися онлайн!

Демоны Да Винчи 3 сезон 10 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Демоны Да Винчи 3 сезон 10 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Демоны Да Винчи 3 сезон 10 серия онлайн
У світі, де думка і віра знаходяться під контролем, одна людина бореться за те, щоб зробити знання доступними для всіх.

Не розказана історія трагічного життя Леонардо Да Вінчі розкриває портрет молодого чоловіка, якого мучить дар генія. Він - єретик, спраглий розкрити брехня релігії. Бунтар, який прагне скинути елітарне суспільство. Незаконнонароджений син, вимагає від свого батька визнання його прав.

Він виявляється посеред вибухнула ураган пристрастей, який спав століттями. Всередині конфлікту між правдою і брехнею, релігією і інтелектом, минулим і майбутнім. Його прагнення використовуються проти нього протиборчими силами того часу, залучаючи його в спокусливу гру, в якій ті, хто зневажає його думку, потребують найбільше.

Леонардо повинен вступити в конфронтацію з тими, хто використовує історію, щоб приховати істину. Озброєний лише власним генієм Да Вінчі в поодинці протистоїть темряві як всередині, так і зовні.

Перед обличчям невизначеності майбутнього його похід за знаннями ледь не стає для нього погибеллю, коли він переходить за грань свого здорового глузду. Да Вінчі, немов у вир з головою, відходить у власні геніальні ідеї, втіливши які, стає непереборну силу, вытаскивающей з темряви і поворачивающей до світла цілу епоху.

Його історія стає дзеркалом для нашого світу, що кличе всіх нас на бій за Вільне Майбутнє.

Демоны Да Винчи 3 сезон 10 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Демоны да Винчи 3 сезон 10 серия в русской озвучке (Alexfilm)
  • Alexfilm
  • Coldfilm
  • Fox
  • Gears Media
  • HamsterStudio
  • LostFilm
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.