Фільми онлайн
Политические игры 6 серия
1 сезон - 6 серия
Дивитися онлайн!

Политические игры 6 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2014
  • IMBD: 7.10
  • Країна: Австралія
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Политические игры 6 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Политические игры 6 серия онлайн
В політиці не так багато успішних жінок, які готові відстоювати свої права і виконувати роботу. Кейт Бэлард саме з числа тих, які можуть скласти серйозну конкуренцію чоловікам і зайняти високий пост. Тим більше, скоро стартують вибори штату Вікторія. Прем'єра потрібно вибрати. Тому Кейт Бэлард потрібно готуватися. Поки що всі думають про те, що у героїні немає конкурентів, але опозиційна партія готує якийсь сюрприз. У них з'являється ще один абсолютно неочікуваний кандидат.

В ході передвиборної кампанії відкриваються таємниці, спливають історії з минулого, головні герої переоцінюють все своє життя. Завдання залишаються тими ж. Кожен намагається залучити на свою сторону виборців, щоб довести справу до кінця, переможного кінця. Суперники прагнуть ставити палиці в колеса один одному, але чим же закінчиться боротьба? Все вирішиться тільки в останній день - у день голосування. Залишаються лічені години. Хто ж виграє цю боротьбу?

Политические игры 6 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Политические игры 1 сезон 6 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.