Фільми онлайн
Крутой Уокер 9 сезон 24 серия
9 сезон - 24 серия
Дивитися онлайн!

Крутой Уокер 9 сезон 24 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Крутой Уокер 9 сезон 24 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Крутой Уокер 9 сезон 24 серия онлайн
Корделл Уокер - не тільки відданий друг, готовий пожертвувати заради товариша власним життям, але і невблаганний ворог, який зробить все можливе і неможливе, щоб злочинець постав перед законом. Він працює класичними методами, часто покладаючись на інстинкти, що дісталися йому від індіанських предків.

У його партнера Джеймса Триветта, більш сучасний підхід до розслідування злочинів. Рейнджерам допомагають у їх боротьбі за справедливість СиДи Паркер - старий рейнджер, що вже вийшов у відставку, і Алекс Кейхіл - адвокатесса, шалено закохана в Уокера.

Крутой Уокер 9 сезон 24 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Крутой Уокер 9 сезон 24 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.