Фільми онлайн
Земля: Последний конфликт 5 сезон 22 серия
5 сезон - 22 серия
Дивитися онлайн!

Земля: Последний конфликт 5 сезон 22 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Земля: Последний конфликт 5 сезон 22 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Земля: Последний конфликт 5 сезон 22 серия онлайн
Поки земна цивілізація розвивається і тільки вступає на шлях технологічного прогресу, інші мешканці Всесвіту вже досягли багато чого. Інопланетні раси таємно спостерігають за планетою земля, щоб, коли настане відповідний момент, використовувати її у своїх цілях.

У 2008 році на Землю прибуває інопланетний корабель з 71 представником раси таэлонцев, які, як здається з першого погляду, налаштовані дуже дружелюбно. Земляни йдуть на контакт з прибульцями і пускають їх на Землю, зазіхнувши на їх високорозвинені технології. Інопланетна раса починає допомагати Землі у вирішенні глобальних проблем: воєн, невиліковних хвороб, забруднення навколишнього середовища. Але чи насправді таэлонцы безкорисливо допомагають людям? Можливо, у них є свої плани на Землю? Серед людей з'являються ті, хто не вірить інопланетянам і організовує рух опору.

Земля: Последний конфликт 5 сезон 22 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Земля: Последний конфликт 5 сезон 22 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.