Фільми онлайн
Теория большого взрыва 12 сезон 17 серия
12 сезон - 17 серия
Дивитися онлайн!

Теория большого взрыва 12 сезон 17 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Теория большого взрыва 12 сезон 17 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Теория большого взрыва 12 сезон 17 серия онлайн
Два блискучих фізика, Леонард і Шелдон, «великі уми», які розуміють як «працює Всесвіт». Але їх геніальність нітрохи не допомагає їм спілкуватися з людьми, особливо з жінками. Все починає змінюватися, коли навпроти них поселяється красуня Пенні.

Коли Леонард і Шелдон зустрічають Пенні, Леонард відразу ж починає цікавитися нею. Він бачить у спілкуванні з Пенні величезну перспективу, аж до любові, проте Шелдон розуміє, що мріям його друга не судилося збутися.

Варто також відзначити пару дивних друзів цих фізиків: Воловиц, який любить вживати фрази на різних мовах, включаючи російську, і Раджеш Кутрапалі, який втрачає дар мови при вигляді жінок.

Теория большого взрыва 12 сезон 17 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Теория большого взрыва 12 сезон 17 серия в русской озвучке (Coldfilm)
  • Coldfilm
  • Gears Media
  • IdeaFilm
  • Кураж-бамбей
  • Субтитры
  • Украинский
  • Narkom Pro
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.