Фільми онлайн
Двадцатый век 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Двадцатый век 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Двадцатый век 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Двадцатый век 2 серия онлайн
Прекрасним літнім ранком 1900 року в італійській провінції Емілія з'являються на світ два хлопчика. Олмо - ще один рот в багатодітній сім'ї бідного селянина. Альфредо - нащадок багатих поміщиків. Незважаючи на настільки різне соціальне становище, хлопчики не тільки подружаться, але пронесуть дружбу через все своє життя.

Вони - діти страшних років Європи, чиє отроцтво доведеться на роки Першої світової війни, а зрілість вступить в свої права під гуркіт гітлерівських знарядь. Та й у проміжку подій буде предостатньо. Фашистська Італія - країна неспокійна. Змінюється віковий уклад суспільства, народ все більше дізнається від соціалістів про свої права, Муссоліні використовує смуту для захоплення влади.

Вітер змін вривається і в провінцію Емілія. Загострюються відносини селян і землевласників, але Олмо і Альфредо залишаються друзями. Сплетіння доль - близьких і нескінченно далеких, сплетіння життя особистості і життя країни.

Двадцатый век 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Двадцатый век 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.