Фільми онлайн
Форс-мажоры 8 сезон 15 серия
8 сезон - 15 серия
Дивитися онлайн!

Форс-мажоры 8 сезон 15 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Форс-мажоры 8 сезон 15 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Форс-мажоры 8 сезон 15 серия онлайн
Тікаючи після невдалої спроби збуту наркотиків, юрист-самоучка Майк Росс, який видає себе за випускника Гарварду, потрапляє на співбесіду до одного з найкращих адвокатів по операціях Нью-Йорка Харві Спектру.

Втомившись від нудних шукачів, які мріють «вірою і правдою служити букві закону», Харві ризикує і наймає Майка: у хлопця вроджений талант і фотографічна пам'ять. Так народжується один з найбільш неоднозначних, але, водночас, і найбільш блискучих тандемів законників на Манхеттені.

Форс-мажоры 8 сезон 15 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Форс-мажоры 8 сезон 15 серия в русской озвучке (Coldfilm)
  • Coldfilm
  • Jaskier
  • Newstudio
  • Gears Media
  • Первый канал
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.