Фільми онлайн
Святые и чужие / Святые на чужой земле 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Святые и чужие / Святые на чужой земле 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Святые и чужие / Святые на чужой земле 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Святые и чужие / Святые на чужой земле 4 серия онлайн
Історичний міні-серіал, який веде хроніку непростого плавання «Мейфлауэра», англійського торгового судна, що відправився в вересні 1620 року до берегів Нового Світу, та першого часу перебування переселенців в Америці.

Сто два колоніста - чоловіки, жінки, діти - провели в дорозі майже три місяці, повних негараздів і випробувань, з постійними виснажливими штормами, нестачею продовольства і тіснотою і відсутністю елементарних зручностей на кораблі. Але коли їх ноги ступили нарешті на тверду землю, виявилося, що справжні труднощі тільки починаються... Історія «Мейфлауэра» - це розповідь про сильних духом людей, які вирушили назустріч нового життя.

Святые и чужие / Святые на чужой земле 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Святые и чужие / Святые на чужой земле 1 сезон 4 серия в русской озвучке (BaibaKo)
  • BaibaKo
  • Gears Media
  • IdeaFilm
  • Newstudio
  • ViruseProject
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.