Фільми онлайн
Код Лиоко 2 сезон 26 серия
2 сезон - 26 серия
Дивитися онлайн!

Код Лиоко 2 сезон 26 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Код Лиоко 2 сезон 26 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Код Лиоко 2 сезон 26 серия онлайн
Планета Земля і її відображення - паралельна віртуальна всесвіт ЛИОКО - знаходяться під загрозою знищення. Супервирус вразив центральний комп'ютер, який керує всесвітом ЛИОКО. Він збожеволів і ніхто не може його контролювати. Ніхто крім Ульріха, Юмі, Од і Джеремі, чотирьох підлітків. Вони живуть подвійним життям - звичайні студенти вдень і у віртуальному світі супергерої ЛИОКО.

Тепер їм належить врятувати ЛИОКО і планету Земля в битві з суперкомп'ютером! Але комп'ютер все сильніше і сильніше! Він породжує все нових і нових монстрів! Битва починається!

Код Лиоко 2 сезон 26 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Код Лиоко 2 сезон 26 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.