Фільми онлайн
Светлячок 14 серия
1 сезон - 14 серия
Дивитися онлайн!

Светлячок 14 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Светлячок 14 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Светлячок 14 серия онлайн
Капітан Малькольм Рейнольдс - загартований у боях ветеран галактичної громадянської війни, що бився не на тій (що програла) стороні, заробляє на життя дрібними злочинами і перевозить вантажі на своєму кораблі «Сереніті».

Він очолює невелику різношерсту команду, яка порядком змахує на саму звичайну родину - її члени вічно сваряться, не дотримуються дисципліни, але ніколи не зрадять свого капітана і підуть за ним хоч на край світу.

Светлячок 14 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Светлячок 1 сезон 14 серия в русской озвучке (Tycoon)
  • Tycoon
  • HDrezka Studio
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.