Фільми онлайн
Генрих Наваррский 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Генрих Наваррский 2 серия - дивитися онлайн

  • Рік: 2010
  • Кинопоиск: 6.621
  • IMBD: 6.00
  • Країна: Німеччина, Франція, Австрія, Іспанія
  • Жанр: драма історія
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Генрих Наваррский 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Генрих Наваррский 2 серия онлайн
Після смерті матері королем Наварри проголошується Генріх, і незабаром він жениться на Маргариті Валуа, відомої як «королева Марго». Шлюб це політичне і має на меті примирення католицької та протестантської партій, які ведуть криваву боротьбу за землю і владу.

Весілля святкують кілька днів, які закінчуються жорстокою розправою над протестантами - Варфоломіївської ночі. Генріху вдається врятуватися, прийнявши католицизм, після чого він майже 4 роки залишається полоненим при французькому дворі. У лютому 1576, після втечі на південь, Генріх повертається до протестантству. У народній пам'яті Генріх IV залишився як «добрий король Анрі».

Генрих Наваррский 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Генрих Наваррский 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.