Фільми онлайн
Морская полиция: Лос-Анджелес 10 сезон 17 серия
10 сезон - 17 серия
Дивитися онлайн!

Морская полиция: Лос-Анджелес 10 сезон 17 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Морская полиция: Лос-Анджелес 10 сезон 17 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Морская полиция: Лос-Анджелес 10 сезон 17 серия онлайн
NCIS: Los Angeles - драма про складну роботу - спостереженні під прикриттям. Відділ особливих проектів - підрозділ NCIS, яке займається небезпечними злочинцями, які загрожують безпеці всієї країни. Використовуючи фальшиві особистості і останні технології, команда фахівців працює під прикриттям, ризикуючи власними життями заради досягнення мети. Спеціальний агент Джі Каллен - хамелеон, який здатний трансформуватися в кого завгодно, щоб проникнути в злочинний світ.

Його напарник - спеціальний агент Сем Ханна, колишній морський котик, який брав участь в боях в Афганістані і в Іраку, експерт по спостереженню, який використовує останні досягнення моніторингу для спостереження за польовими агентами і зв'язку з ними. Допомагає команді спеціальний агент Кенси Блай, надзвичайно обдарована дочка загиблого морпеха, яка обожнює ризик, супутній роботі під прикриттям. Психолог Нейт Гетц здатний зрозуміти мотиви будь-якої людини, він складає профілі злочинців і спостерігає за психологічним станом оперативників. Ця невелика команда покладається один на одного і готова зробити все, щоб захистити національні інтереси.

Морская полиция: Лос-Анджелес 10 сезон 17 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Морская полиция: Лос-Анджелес 10 сезон 17 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.