Фільми онлайн
Делириум 1 серия
1 сезон - 1 серия
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Делириум 1 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Делириум 1 серия онлайн
Недалеке майбутнє. Світ, в якому заборонена любов, тому що любов - хвороба, небезпечна амор делириа, і людині, яка порушила заборону, загрожує жорстоке покарання. Тому будь-який громадянин, який досяг вісімнадцятирічного віку, зобов'язаний пройти процедуру звільнення від пам'яті минулого, яке несе в собі мікроби хвороби.

Це історія Ліни, дівчини, якій до процедури залишається кілька місяців. І вона напевно повторила б долю більшості законослухняних громадян, якщо б не зустріла людину, різко змінила її погляд на навколишній світ.

Делириум 1 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Делириум 1 сезон 1 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.