Фільми онлайн
На Чесапикских берегах 3 сезон 10 серия
3 сезон - 10 серия
Дивитися онлайн!

На Чесапикских берегах 3 сезон 10 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал На Чесапикских берегах 3 сезон 10 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал На Чесапикских берегах 3 сезон 10 серия онлайн
Це історія численного сімейства О Брайенов. Один з головних персонажів - архітектор і містобудівник Мік о'брайен. Коли він вирішив створити комуну на березі Чесапикского затоки, на землі, якою володіли ще його предки. Трудоголік, Мік своєї поглощенностью в роботу і завзятістю зруйнував власну сім'ю і зовсім зіпсував стосунки з братами. Дружина від нього пішла, але п'ятьох дітей він їй не віддав, а відправив на виховання своєї матері Нелл.

Пройшли роки, діти, вже дорослі, один за іншим почали з'їжджатися в Чизпик, щоб возз'єднати сім'ю, знайти порозуміння з батьком і спробувати примиритися з матір'ю, яка, як вони вважають, їх кинула. Та й братам Міка треба забути колишні образи. Добре, що у цього різношерстого сімейства є Нелл, яка скріплює О Брайенов в єдине ціле!

На Чесапикских берегах 3 сезон 10 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
На Чесапикских берегах 3 сезон 10 серия в русской озвучке (BaibaKo)
  • BaibaKo
  • Субтитры
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.