Фільми онлайн
BBC: Людина – розумна тварина (1994)
Дивитися онлайн!

BBC: Людина – розумна тварина (1994) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм BBC: Людина – розумна тварина (1994) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму BBC: Людина – розумна тварина (1994)
З більш ніж мільйон видів тварин нашої планети тільки людині під силу домінувати над іншими формами життя та змінювати вигляд Землі. Хоча з фізичної точки зору, люди - всього лише миршаві примати, що не мають ніякого природного зброї - ні панцира, ні гострих шипів, ні отрути.

У чому наш секрет? Щоб відповісти на це питання автори фільму провели масштабне дослідження, яке зачепило особливості будови, біологічні корені і соціальну поведінку людини.
 

Дивитися онлайн фільм BBC: Людина – розумна тварина (1994) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм BBC: Людина – розумна тварина (1994)
vod.com.ua © 2018.