Фільми онлайн
Задержка в развитии 5 сезон 16 серия
5 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Задержка в развитии 5 сезон 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Задержка в развитии 5 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Задержка в развитии 5 сезон 16 серия онлайн
Це історія багатої родини, яка втратила все, і одного сина, якому нічого не залишалося, крім як не дати цій сім'ї розвалитися. На перший погляд, Майкл Блут - єдиний нормальний в сімействі пришелепкуватих. Він змушений залишитися в Оранж-Каунті і взяти на себе керівництво сімейним бізнесом після того, як батька сімейства посадили у в'язницю за несплату податків.

В той час, як батько сімейства займається пошуками себе, перебуваючи в тюремній камері, Майкл намагається склеїти уламки сімейного бізнесу і навчити членів своєї незвичайної сім'ї жити за бюджетом.

Задержка в развитии 5 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Задержка в развитии 5 сезон 16 серия в русской озвучке (Gears Media)
  • Gears Media
  • Ozz
  • Coldfilm
  • Дубляж
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.