Фільми онлайн
Отчаянные меры 13 серия
1 сезон - 13 серия
Дивитися онлайн!

Отчаянные меры 13 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Отчаянные меры 13 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Отчаянные меры 13 серия онлайн
На глибині 500 футів під поверхнею океану, американська атомний підводний човен «Колорадо» отримує наказ по радіоканалу, призначеному для використання тільки в тому випадку, якщо їхня батьківщина знаходиться під загрозою знищення. Їм наказують завдати ядерного удару по Пакистану.

Капітан Маркус Чаплін вимагає підтвердження наказу спеціально, щоб Білий Дім відсторонив його від посадових обов'язків. Старший помічник командира Сем Кендал несподівано стає відповідальним за субмарину і стикається з тим, що йому потрібно прийняти непросте рішення. Коли він відмовляється стріляти без підтвердження наказу, підводний човен атакують, і вона отримує пробоїну. Субмарина і її екіпаж виявляються на дні океану, визнані ворогами своєї країни. І в цей момент, коли всі шляхи назад закриті, Чаплін і Кендал вирішують вибратися на острів. Тут вони знайдуть притулок і шанс на нове життя, навіть коли вони спробують очистити свої імена і повернутися додому.

Отчаянные меры 13 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Отчаянные меры 1 сезон 13 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.