Фільми онлайн
Драконы и всадники Олуха 4 сезон 26 серия
4 сезон - 26 серия
Дивитися онлайн!

Драконы и всадники Олуха 4 сезон 26 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Драконы и всадники Олуха 4 сезон 26 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Драконы и всадники Олуха 4 сезон 26 серия онлайн
Вікінги Олуха і їх колишні вороги - дракони - тепер живуть разом у мирі і спокої, проте таке сусідство все одно не так гармонійно, як хотілося б. Незважаючи на мирне співіснування, дракони все-таки залишаються істотами непередбачуваними і небезпечними, що реагують на багато речей зовсім несподівано. Иккинг вирішується відкрити Школу для дресирування драконів на Олухе, щоб допомогти драконам влитися в суспільство людей.

Серіал оповідає про подальші пригоди Иккинга і його вірного дракона Беззубика, а також інших юних вікінгів - Астрід, Рыбьенога, Сморкалы, Забіяки і Задираки - у кожного з яких тепер є свій дракон. Під час тренувань друзям вдалося встановити особливі дружні зв'язки зі своїми драконами, вивчивши особливості і силу кожного з них. Доля занесе наших героїв у різні місця, де вони відкриють абсолютно нових драконів, знайдуть нові пригоди і будуть битися з новими лиходіями, пізнаючи світ, про який навіть і не підозрювали.

Драконы и всадники Олуха 4 сезон 26 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Драконы и всадники Олуха 2 сезон 20 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.