Фільми онлайн
Великий задум по Стівену Хокінгу (2012)
Дивитися онлайн!

Великий задум по Стівену Хокінгу (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Великий задум по Стівену Хокінгу (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Великий задум по Стівену Хокінгу (2012)
У серіалі самий знаменитий у світі фізик робить спробу розкрити таємниці, які ховаються за одвічними питаннями людства: Створена Всесвіт Богом? У чому сенс життя? Чому існує Всесвіт? Захоплююче викладаючи своє особисте бачення Всесвіту, видатний британський космолог розглядає різноманітні ідеї, від розумного задуму до того, як позначаються на нашому розумінні світобудови ведуться в Церні пошуки бозона Хіггса.

Виходячи з власного більш ніж 40-річного дослідницького досвіду і недавніх експериментальних і теоретичних досягнень, Хокінг представляє свої оригінальні і викликають суперечки теорії, застосовуючи наявне в науки до розуміння цих складних ідей. Поєднуючи передові візуальні ефекти з таким дотепним і проникливим поглядом на світ, фільм розкриває, як за допомогою фізики і космології можна підступитися до проблем, над якими філософи б'ються тисячоліттями.
 

Дивитися онлайн фільм Великий задум по Стівену Хокінгу (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Великий задум по Стівену Хокінгу (2012)
vod.com.ua © 2018.