Фільми онлайн
Никки, Рикки, Дикки и Дон 2 сезон 26 серия
2 сезон - 26 серия
Дивитися онлайн!

Никки, Рикки, Дикки и Дон 2 сезон 26 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Никки, Рикки, Дикки и Дон 2 сезон 26 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Никки, Рикки, Дикки и Дон 2 сезон 26 серия онлайн
Як двом батькам впоратися з цілою бандою дітвори? Інакше цю жваву четвірку і не назвеш - хлопчики Ніккі, Ріккі, Діккі та їх сестра Дон завжди знайдуть, чим зайнятися.

Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон - четверо близнюків: у них спільні друзі, вони доглядають за одним щеням, живуть в одній кімнаті і день народження відзначають всі в один день. Вічний спір «хто головніший» часто перетворюється в справжню битву, але в більшості випадків переможець у неї один - Дон народилася на чотири секунди раніше братів. тому вважає себе на чотири секунди розумнішими і доросліше інших. І хоча без суперництва у Харперов не обходиться, з будь-якої колотнечі близнюки вибираються всі разом - адже вони велика дружна сім'я.

Одна голова добре, а чотири краще! Ніккі активний, винахідливий і трохи дивакуватий малий. Коли зростаєш у такій великій родині, ти повинен бути готовий до всього. Якщо ж потрібно швидко закінчити домашню роботу чи знайти спосіб взагалі її не робити - це до Ріккі. Але навіть захмарний рівень його IQ не рятує близнюків Харпер від неприємностей. Діккі - незворушний і крутий хлопець. Всі дівчатка від нього без розуму, адже він завжди знає, що і як сказати. А єдина донька Харперов - Дон, жвава і ділова дівчина. Їй подобається проявляти свої лідерські здібності, але, незважаючи на це, вона невід'ємна частина команди четверняшек!

Близнюки ні хвилини не сидять на місці, адже стільки пригод попереду - день народження, нові друзі... А скільки фільмів жахів ще не переглянуте! Разом їм належить ще багато чого дізнатись і багато чому навчитися.

Никки, Рикки, Дикки и Дон 2 сезон 26 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Никки, Рикки, Дикки и Дон 2 сезон 26 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.