Фільми онлайн
Фантастические миры Уэллса 3 серия
1 сезон - 3 серия
Дивитися онлайн!

Фантастические миры Уэллса 3 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Фантастические миры Уэллса 3 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Фантастические миры Уэллса 3 серия онлайн
Похмурим непогожим ввечері до літньої Герберту Уеллсу приходить чарівна Еллен МакГиллврэй. Представившись журналістом, вона розпитує письменника про його старого приятеля-вченого, але незабаром проникливому Уеллсу починає здаватися, що Еллен привів до нього не журналістський інтерес.

Намагаючись з'ясувати справжні причини візиту загадкової жінки, геніальний фантаст розповідає їй дивовижні історії зі свого минулого, здатні потрясти уяву навіть самого закоренілого скептика...

Фантастические миры Уэллса 3 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Фантастические миры Уэллса 1 сезон 3 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.