Фільми онлайн
Червяк Джим 2 сезон 10 серия
2 сезон - 10 серия
Дивитися онлайн!

Червяк Джим 2 сезон 10 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Червяк Джим 2 сезон 10 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Червяк Джим 2 сезон 10 серия онлайн
Джим спочатку був звичайним дощовим черв'яком, який займався тим, що зазвичай роблять дощові черв'яки: поїдав гумус і ховався від воронов. Одного разу, в космічному просторі над Землею злий Псі-Ворон нагнав космічний корабель, пілотований бунтівником, який вкрав «Ультравысокотехнологичный-незнищенний-супер-космо-кібер-скафандр», сконструйований Професором Обезьяноголовым.

Скафандр призначався для злої Королеви Пульсуючої, Надутою, Прогнилої, Пітною, Гнійної, Потворною, Улиткозадой, яка бажає продовжити завоювання галактики. В результаті космічного битви скафандр потрапив на Землю, причому по чистій випадковості Джим опинився всередині його коміра. В результаті він мутував у великого і розумного (для дощового черв'яка) супергероя.

Червяк Джим 2 сезон 10 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Червяк Джим 2 сезон 10 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.