Фільми онлайн
Треугольник 26 серия
1 сезон - 26 серия
Дивитися онлайн!

Треугольник 26 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Треугольник 26 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Треугольник 26 серия онлайн
Троє братів втратили батьків в дитинстві і 20 років зростали порізно. Старший брат виростає і, слідуючи по стопах батька, стає детективом. У той час як середній брат стає гангстером. Що виріс на вулиці, він піднімається на саму верхівку кримінального світу. Від старшого брата йому доводиться ховати свою справжню життя, але в критичній ситуації йому доводиться все розповісти.

Молодшого брата усиновляють в багату сім'ю. Він виростає холоднокровним і цинічним, який вважає, що світ крутиться навколо грошей, і нічого не пам'ятає про свою справжню родину. Його не утрудняють способи, якими він примножує капітал сім'ї Юн, вважаючи її своєю рідною сім'єю. Але одна дівчина розтопить його серце і змінить погляд на світ.

Треугольник 26 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Треугольник 1 сезон 26 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.