Фільми онлайн
Жемчужина дворца 70 серия
1 сезон - 70 серия
Дивитися онлайн!

Жемчужина дворца 70 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Жемчужина дворца 70 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Жемчужина дворца 70 серия онлайн
Багатосерійна драма, дія якої відбувається в XVI столітті в Кореї, розповідає про долю молодої жінки по імені Тангем. Ще в дитинстві Тангем втрачає обох батьків і надходить на службу в імператорську кухню. Під заступництвом одного з придворних Тангем докладає всі зусилля, щоб стати кращим кухарем в палаці.

Однак її успіх не дає спокою заздрісникам, і Тангем виганяють з палацу, після чого вона змушена бігти на острів Чечжу, стає служницею місцевого намісника імператора. Перебуваючи у вигнанні, Тангем захоплюється медициною, і завдяки своїй посидючості і наполегливості, здобуває репутацію кращого лікаря-жінки на острові.

Через деякий час вона повертається в палац. Імператор дізнається в ній дівчину, яка раніше працювала у нього, і вона стає особистим лікарем імператора і першою в історії жінкою-лікарем, що служить при імператорському дворі.

Жемчужина дворца 70 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Жемчужина дворца 1 сезон 70 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.