Фільми онлайн
BBC: Нацизм – Застереження історії (1999)
Дивитися онлайн!

BBC: Нацизм – Застереження історії (1999) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм BBC: Нацизм – Застереження історії (1999) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму BBC: Нацизм – Застереження історії (1999)
Поєднання військової кінохроніки (частина якої представлена ніколи не опублікованими раніше кольоровими (!) матеріалами), барвистих карт і схем, а також комп'ютерної графіки та спеціально аранжированной музики великих композиторів - все це дозволяє сучасному глядачеві яскравіше і рельєфніше представити і зрозуміти події тих далеких днів.

Другий фільм серії викриває широко поширені міфи і домисли, що оточують історію гітлерівської Німеччини. Це справді фундаментальне дослідження питань приходу нацистів до влади, запровадження ними «нового порядку» на окупованих територіях, взаємин між німецьким народом і Партією, а також про відповідальність «культурної нації» за всі звірства фашизму...
 

Дивитися онлайн фільм BBC: Нацизм – Застереження історії (1999) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм BBC: Нацизм – Застереження історії (1999)
vod.com.ua © 2018.