Фільми онлайн
Люди, які побудували Америку (2012)
Дивитися онлайн!

Люди, які побудували Америку (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Люди, які побудували Америку (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Люди, які побудували Америку (2012)
Рокфеллери, Форди і Карнегі були першим поколінням підприємців, яких сьогодні називають зірками бізнесу. Це був аналог сьогоднішніх Баффетом, Джобсов і Гейтсів. Це були люди, що сформували стандарти американської мрії. Люди дару, винахідницького розуму, новатори, подібних яким історія ще не знала. Протягом наступних 50-ти років ця мала група змінить хід історії, направивши Сполучені Штати Америки на шляху до величі.
 

Дивитися онлайн фільм Люди, які побудували Америку (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Люди, які побудували Америку (2012)
vod.com.ua © 2018.