Фільми онлайн
Необыкновенная семейка 20 серия
1 сезон - 20 серия
Дивитися онлайн!

Необыкновенная семейка 20 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Необыкновенная семейка 20 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Необыкновенная семейка 20 серия онлайн
Джим працює в поліції, проте він всього лише складає словесні портрети. Його дружина Стефані, навпаки, успішний і блискучий учений. Незважаючи на те, що вони все ще люблять один одного, минула іскра в їх відносинах вже давно втрачена. Проте все міняється коли Стефані, Джим і їх двоє дітей відправляються в дослідницьку поїздку на Амазонку, де їх сімейний літак впав у болотисту річку. Самі вони врятувалися, проте їх пілотові, на жаль, пощастило менше. Після повернення до колишнього життя вони із здивуванням виявили, що тепер володіють екстраординарними здібностями. Джиму дісталася суперсила з бонусом у вигляді дивовижних рефлексів.

Стефані може розвивати блискавичну швидкість. Дафні чує думки оточуючих, включаючи свого 16-річного бойфренда. Джей Джей, ніколи не відрізнявся розумом, дивним чином перетворився на генія. Нові здібності, безсумнівно, надихнули Пауэллов, проте вони скоро розуміють, що самі важкі завдання можуть бути самими звичайними. Звичайно, вони можуть боротися із злочинцями, але ніякі суперздатності в світі не зможуть виправити емоційні проблеми. Пауэллам краще поквапитися залагодити всі справи, тому що пілот, якого вони залишили на дні річки, тільки що... прокинувся.

Необыкновенная семейка 20 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Необыкновенная семейка 1 сезон 20 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.