Фільми онлайн
Планета 51 (2009)
-
Дивитися онлайн!

Планета 51 (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Планета 51 (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Планета 51 (2009) онлайн
Головний герой - американський астронавт капітан Чарльз «Чак» Бейкер - висаджується на планеті 51, що по початку здається йому безлюдною. До свого здивування він виявляє, що планету населяють маленькі зелені чоловічки. Їх співтовариство дуже нагадує щасливу одноповерхову Америку часів 1950-х років. І бояться ці чоловічки тільки нападу з боку інопланетних загарбників... таких, як Чак!

Покладаючись на допомогу свого робота-напарника «Ровера» і нового друга Лема, Чаку доведеться обійти весь цей дивний і незрозумілий світ, щоб не опинитися навічно експонатом у Музеї Інопланетних Загарбників Планети 51.

Планета 51 (2009) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Планета 51 сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.