Фільми онлайн
Фирма 22 серия
1 сезон - 22 серия
Дивитися онлайн!

Фирма 22 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Фирма 22 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Фирма 22 серия онлайн
Цей серіал - продовження нашумілої в 1993р. однойменної драми, в якій молодий юрист, випускник Гарварду Мітч Макдири виявляє, що престижна фірма, де він нещодавно почав працювати, прикриває чиказьку мафію.

10 років потому Мітч з сім'єю нарешті виходять з-під прикриття Федеральної програми захисту свідків. Вони мають намір повернути свій колишній статус, становище в суспільстві і забезпечити собі та дітям гідне майбутнє, проте незабаром розуміють, що колишня загроза висить над ними Дамокловим мечем...

Фирма 22 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Фирма 1 сезон 22 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.