Фільми онлайн
Ты – моя жизнь 230 серия
1 сезон - 230 серия
Дивитися онлайн!

Ты – моя жизнь 230 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Ты – моя жизнь 230 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Ты – моя жизнь 230 серия онлайн
Красуня Есперанса Муньос, вона ж Монита, - професійний боксер у категорії напівлегкої ваги. Їй доводиться залишити боксерський ринг після серйозної травми руки.

Монита змушена шукати роботу, щоб, як вона це робила завжди, підтримувати свого ні на що не придатного дружка і його мати.

У пошуках роботи Монита приходить в приватну компанію, господарем якої є красень Мартін Кесада. Випадок зіштовхує їх - і вони закохуються друг у друга з першого погляду.

Мартін залишив своє захоплення автомобільними гонками після трагічної загибелі дружини і смерті батьків. Він довгий час мандрував, переживаючи смерть своїх близьких. Але в момент його зустрічі з Монитой у нього вже є наречена - честолюбна і фривольна Констанца.

Мартін приймає Эсперансу на роботу в якості своєї персональної асистентки, і вона поступово стає невід'ємною частиною його життя, особливо після того, як він вирішує всиновити трьох безпритульних дітей.

Ці двоє будуть стояти перед нездоланними перешкодами на шляху до справжнього щастя, так як Констанца і дружок Бониты зроблять все можливе, щоб розлучити їх.

Ты – моя жизнь 230 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Ты – моя жизнь 1 сезон 230 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.