Фільми онлайн
Говорящий с призраками 11 серия
1 сезон - 11 серия
Дивитися онлайн!

Говорящий с призраками 11 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Говорящий с призраками 11 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Говорящий с призраками 11 серия онлайн
Френк Тейлор - самий незвичайний приватний детектив не тільки в рідному Лос-Анджелесі, але й, мабуть, у цілому світі. Маючи на руках навіть мінімум доказів, Френк розкриває найгучніші злочини в Місті Ангелів.

Він може зв'язати воєдино події, які, на перший погляд, не мають нічого спільного, як, наприклад, самогубство жебрака ветерана В'єтнаму і зникнення світської левиці. Поліцейські заздрять успіхам Френка Тейлора, але при цьому вважають, що цей хлопець «з привітом».

Клієнти Френка Тейлора ніколи йому не платять, більше того, від них можна очікувати будь витівки. І ось ще одне... перша зустріч Френка з клієнтами зазвичай відбувається в морзі... так як він зазвичай береться за розслідування нової справи, отримавши «сигнал» з того світу. Жертви вбивств звертаються до Френка в надії, що з його допомогою зможуть домогтися справедливого відплати і покарати лиходіїв.

Привиди - особливі клієнти, з ними неможливо поговорити по душах, і їх прохання неможливо ігнорувати. Іноді вони дають Френку всього один ключ до розкриття злочину - якусь фразу, предмет або бачення. А далі Френк повинен діяти сам, покладатися на власну інтуїцію і підтримку друзів.

Справжніх друзів у Френка троє, і за іронією долі, всі вони його колишні: екс-напарник поліції - Маркус, екс-дружина - Джесс, вона ж мати їх зниклого безвісти сина, а також екс-злочинець, якого Френк колись сам одягнув наручники, а потім відпустив - Данте.

Данте вже давно виправився і готовий, якщо знадобиться, пройти разом з Френком всі дев'ять кіл пекла. Іноді мертві повертаються, іноді таємниці, віднесені в могилу, вдається розкрити.

Говорящий с призраками 11 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Говорящий с призраками 1 сезон 11 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.