Фільми онлайн
Академия шпионов 2 сезон 12 серия
2 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Академия шпионов 2 сезон 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Академия шпионов 2 сезон 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Академия шпионов 2 сезон 12 серия онлайн
Йона Харарі, співробітник Моссаду, після провалу операції в Болгарії призначається керівником курсу підготовки нових агентів. Для відбору курсантів Йона організовує практикум-іспит, який повинен виявити необхідні якості кандидатів. Претенденти оголошуються іранськими шпигунами і повинні, сховавшись від переслідування, з'явитися в призначений час на територію навчального центру Моссаду. Лише 13 кандидатів, які виконали це завдання, стають курсантами академії.

Курсанти на практиці відпрацьовують різноманітні прийоми роботи агента: установку відеокамер та прослуховуючих пристроїв, приховане спостереження, омана з метою отримання інформації та ін. Не виконали завдання виключаються з академії. Але тренінг курсантів - лише фон, на якому розгортаються більш серйозні події, що відкривають таємницю провалу операції в Болгарії.

Академия шпионов 2 сезон 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Академия шпионов 2 сезон 12 серия в русской озвучке (Украинский)
  • Украинский
  • Многоголосый закадровый
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.