Фільми онлайн
Полтергейст: Наследие 4 сезон 22 серия
4 сезон - 22 серия
Дивитися онлайн!

Полтергейст: Наследие 4 сезон 22 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Полтергейст: Наследие 4 сезон 22 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Полтергейст: Наследие 4 сезон 22 серия онлайн
Більше трьох тисяч років на Землі існує таємне товариство, яке об'єднує людей, на чию місію входить вивчення і вирішення проблем паранормальних явищ і захист людства від надприродного зла. Це міжнародне суспільство складається з «будинків», розташованих в різних країнах світу. Кожним Будинком управляє «Наставник» - «precept», він носить на руці кільце, яке визначає його місце в «Спадщині». Члени кожного Будинку, об'єднані єдиною метою: вивчення надприродних явищ і боротьба з проявом будь-яких темних сил. «Спадщина» було засноване в Англії, де тепер знаходиться верховний Будинок.

У серіалі «Полтергейст: Спадщина» увага приділена діяльності сан-франциського будинку «Спадщини» (SF Legacy House), яким керує «Наставник» Дерек Рейн. Сан-франциський Будинок розташовується в замку на острові Ейнджел (Angel Island) у затоці, куди потрапити можна тільки з допомогою порома або вертольота. Замок є власністю Дерека Рейну.

Будинок існує під виглядом філантропічної організації під назвою «Фонд «Луна», головою якої також є Дерек Рейн. Фонд «Луна» був заснований батьком Дерека - Вінстоном Рейном. У діяльність Фонду входить пошук і вивчення древніх предметів мистецтва та рукописів. Членами Фонду і сан-франциського будинку «Спадщини», крім Дерека Рейну, є Рейчел Корріган, батько Філіп Кэллахен, Олександра Моро і Нік Бойл.

Полтергейст: Наследие 4 сезон 22 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Полтергейст: Наследие 4 сезон 22 серия в русской озвучке (AXN Sci-fi)
  • AXN Sci-fi
  • Многоголосый закадровый
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.