Фільми онлайн
Хозяйка судьбы 181 серия
1 сезон - 181 серия
Дивитися онлайн!

Хозяйка судьбы 181 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Хозяйка судьбы 181 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Хозяйка судьбы 181 серия онлайн
Ця історія про людей, які вміють стійко витримувати всі удари долі, не втрачаючи при цьому бадьорість духу і надії на краще. Головна героїня новели Марія ду Карму - мати п'ятьох дітей, на долю якої випало чимало випробувань, найтяжчим з яких без сумніву стала втрата дочки, вкрадену ще у дитинстві.

Серіал складається з двох частин: у першій - події відбуваються в 1968 році, а в другій - дія переноситься в наші дні. 1968 рік. Марія ду Карму, бідна жінка з маленького містечка Белен де Сан-Франсішку, приїжджає в Ріо-де-Жанейро з чотирма синами і новонародженою донькою Линдалвой самий розпал військового перевороту.

Вона хоче тимчасово зупинитися у брата Себастиау і спробувати знайти роботу, щоб вибитися з безпробудної злиднів і отримати, нарешті, можливість гідно ростити своїх дітей. Але доля завдає їй жорстокий і незаслужений удар: в цьому хаосі у Марії ду Карму крадуть новонароджену дочку. Збожеволівши від горя, вона бігає по вулицях міста, намагаючись знайти дитину. За безпідставним звинуваченням її кидають у в'язницю. Після звільнення Марія зустрічає свого брата і знаходить дітей, всіх, крім Линдалвы.

Тоді Марія ду Карму дає клятву, яку ніколи не забуде: присвятити своє життя пошукам дочки...

Наші дні, далекі від тих неспокійних шістдесятих. В красивою, впевненою в собі жінці важко впізнати колишню Марію ду Карму. Вона змінилася: життя навчило її багато чому. Вона не багата, але більше не відчуває потребу. Марія ду Карму багато чого добилася в житті: адже по натурі вона борець.

У неї своє процвітаючу справу в будівельній сфері, завдяки якому вона не потребує більше ні в чому і ні в кому. Вона сама господиня своїх почуттів і слів. Четверо синів допомагають матері в бізнесі. Слідуючи клятві, даної самій собі в далекі шістдесяті, Марія ду Карму невпинно продовжує пошуки своєї дочки. Вона вірить, що в один прекрасний день вся її сім'я знову возз'єднається.

Хозяйка судьбы 181 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Хозяйка судьбы 1 сезон 181 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.