Фільми онлайн
Гаргантия на зеленой планете 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Гаргантия на зеленой планете 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Гаргантия на зеленой планете 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Гаргантия на зеленой планете 16 серия онлайн
Дія починається в далекому майбутньому на краю Галактики. Людський Галактичний Альянс веде безперервну війну за виживання проти інопланетної раси, відомої як «Хидаасу». Під час напруженого бою молодий лейтенант Ред і його «гуманоидное мобільний зброю» Чембер потрапляють в просторово-тимчасове спотворення... Пробудившись від штучного сну, Ред з'ясовує, що потрапив на всіма забуту заштатную планетку під назвою Земля.

Всю поверхню давно затопили моря, а люди живуть у флотилія гігантських кораблів, вишукуючи стародавні релікти з глибин океану. Рео, не знає нічого ні про історію, ні про культуру планети, на якій він приземлився, підбирає і приймає флот під назву Гаргантиа. Тут він змушений ділити житло з 15-річною Емі, яка працює кур'єром. Усе своє життя знав тільки війни і битви, Ред вчиться жити мирним життям, яка не перестає його дивувати.

Гаргантия на зеленой планете 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Гаргантия на зеленой планете 1 сезон 16 серия в русской озвучке (AniLibria)
  • AniLibria
  • AniDUB
  • Многоголосый закадровый
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.