Фільми онлайн
Тор: Рагнарок (2017)
HD
HDrezka Studio
Дивитися онлайн!

Тор: Рагнарок (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Тор: Рагнарок (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Тор: Рагнарок (2017)
Повернувшись в Асгард у пошуках таємничого ворога, веде полювання на Камені Нескінченності, Тор виявляє, що дії його брата Локі, який захопив трон Асгарда, призвели до наближення найбільш страшної події - Рагнарека. За легендою це ознаменує останню битву Асгарда, наслідком якої стане його повне знищення. У спробі запобігти це подія Тору належить вдатися до допомоги свого товариша з Месників - Халка. Разом їм належить зіткнутися лицем до лиця з найлютішим ворогом всіх дев'яти світів - вогняним демоном Суртуром, метою якого є виконання пророцтва про Рагнареке і знищення дев'яти світів.
 

Дивитися онлайн фільм Тор: Рагнарок (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Тор: Рагнарок (2017)
vod.com.ua © 2018.