Фільми онлайн
Чертова служба в госпитале Мэш 11 сезон 16 серия
11 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Чертова служба в госпитале Мэш 11 сезон 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Чертова служба в госпитале Мэш 11 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Чертова служба в госпитале Мэш 11 сезон 16 серия онлайн
Телесеріал розповідає про життя групи лікарів-хірургів, які працюють у пересувному військовому госпіталі під час корейської війни на початку 50-х. Персонажі Пересувного Армійського Хірургічного Госпіталю (МЕШ) намагаються відволіктися від важкої повсякденної роботи. Це виливається в непередбачуване і неадекватна поведінка, що допомагає їм зберігати здравость розуму в нездоровому довкіллі.

Герої серіалу - люди серйозні, які звертаються до гумору з метою розрядки після гнітючої атмосфери операційних кімнат, де вони надають першу допомогу постраждалим на полі бою. Їх гумор - своєрідний захист від страждань. Оперуючи під звуки гармат і рев літаків на 38 паралелі, персонажі серіалу «МЕШ» є героями і повсталими з пекла, бюрократами і неробами, демонами і ангелами. Все їм сходить з рук, завдяки їх винахідливості і майстерності хірургів.

Чертова служба в госпитале Мэш 11 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Чертова служба в госпитале Мэш 11 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.