Фільми онлайн
Воин судьбы 52 серия
1 сезон - 52 серия
Дивитися онлайн!

Воин судьбы 52 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Воин судьбы 52 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Воин судьбы 52 серия онлайн
На початку часів загадковий метеорит валиться прямо в космосі, і його частині виявляються розкиданими по всьому світу. Один з осколків, покритий таємничими знаками, впав на Східний континент Землі. Вивчивши ці символи, людство осмислило Дао і встановило Правила.

Минуло кілька тисяч років. Даоський чернець дає притулок чотирнадцятирічному сироті Чень Чаншэну і робить його своїм учнем. Юнак страждає від невиліковної хвороби і навряд чи доживе до двадцяти. Він покине храм і свого вчителя, щоб відправитися на пошуки чарівного каменя, який повинен змінити його долю. Цей шлях - початок становлення Героя, якому судилося протистояти цілому світу.

Воин судьбы 52 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Воин судьбы 1 сезон 52 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.